Pealeht   haridus.ee  
     
Leia endale sobiv programm muuseumi järgi

Juhuslikud programmid

Kadrioru lastemuuseum Miiamilla

Meelihaarav sõprus

Lisainfo
Selleks, et aru saada, mis ümberringi toimub, kasutab inimene viite meeleelundit – kõrvade abil kuuleb, silmade abil näeb, keele abil maitseb, nina abil haistab ja naha abil kombib. Tunnis räägime inimese erinevatest meeltest ning teritame enda meeli ja hoiame need erksad, et rühmakaaslastega koostöös ülesannetele lahendused leida, sest sõpradega üheskoos tegutsedes, arutledes, nendelt tuge ja innustust saades leiavad kõik küsimused lihtsamini vastused.Tund toetab väärtus-, õpi- ja suhtluspädevuste kujundamist. Laps tajub ja väärtustab oma seotust teiste inimestega, õpib rühmas õppekeskkonda organiseerima, end selgelt ja asjakohaselt väljendama, arvestades sealjuures olukordi ja mõistes suhtluspartnereid.
Programm sobib täienduseks loodusõpetuse tunnile.
Eesti ja vene keeles
I kooliiaste
Kontaktandmed
Aadress: L.Koidula 21C, Kesklinna linnaosa
Kontaktisik:
Anton Hansen Tammsaare Muuseum

A. H. Tammsaare elu ja looming

Lisainfo
Ringkäigul Tammsaare korteris tutvume Tammsaare eluga lähemalt ning arutame millised elusündmused mõjutasid teda kirjanikuks kujunemisel. Tunni lõpus saavad õpilased mängida mälumängu (täringumäng) või kuldvillaku viktoriini.
Tund aitab kaasa Tammsaare tekstide tõlgendamisele, analüüsimisele ja mõistmisele, samuti tutvustab tund eesti lähiajalugu ning kultuuri.
Eesti keeles
III kooliaste
Kontaktandmed
Aadress: Koidula 12 A, Kesklinna linnaosa
Kontaktisik: