Pealeht   haridus.ee  
     
Leia endale sobiv programm muuseumi järgi

Juhuslikud programmid

Jaani Seegi muuseum

Elevanditäid ja muumiaessents

Lisainfo
Keskajal kasutati ravimiseks teinekord päris kummalisi ja põnevaid ravimeid. Tunni jooksul saavadki lapsed teada, mis ravimid täpsemalt olid elevanditäid ja muumiaessents ning milleks neid kasutati. Samuti kuuleb teisest põnevatest ravivõtetest ja ravimistest. Tunni jooksul valmistavad lapsed ise ka oma ravimikotikese, millest saab kodus mõnusa tee keeta.
Loodusõpetus: inimese meeled ja avastamine, tervis, haigus, taimed. Inimeseõpetus: terve ja haige inimene. Ajalugu: keskaeg, arheoloogilised leiud.
Eesti või vene keeles
I või II kooliaste
Kontaktandmed
Aadress: V?ike P??sukese 5, Kesklinna linnaosa
Kontaktisik:
Kadrioru lastemuuseum Miiamilla

Meelihaarav sõprus

Lisainfo
Selleks, et aru saada, mis ümberringi toimub, kasutab inimene viite meeleelundit – kõrvade abil kuuleb, silmade abil näeb, keele abil maitseb, nina abil haistab ja naha abil kombib. Tunnis räägime inimese erinevatest meeltest ning teritame enda meeli ja hoiame need erksad, et rühmakaaslastega koostöös ülesannetele lahendused leida, sest sõpradega üheskoos tegutsedes, arutledes, nendelt tuge ja innustust saades leiavad kõik küsimused lihtsamini vastused.Tund toetab väärtus-, õpi- ja suhtluspädevuste kujundamist. Laps tajub ja väärtustab oma seotust teiste inimestega, õpib rühmas õppekeskkonda organiseerima, end selgelt ja asjakohaselt väljendama, arvestades sealjuures olukordi ja mõistes suhtluspartnereid.
Programm sobib täienduseks loodusõpetuse tunnile.
Eesti ja vene keeles
I kooliiaste
Kontaktandmed
Aadress: L.Koidula 21C, Kesklinna linnaosa
Kontaktisik: